Designové skákací hrady na svatbu

Zábava na svatbě je důležitou součástí oslav vašeho velkého dne D. Skákací hrady už nejsou dnes dominantou jen dětského dne, ale velmi vkusně a decentně doplní i vaši svatbu. K tomuto slouží naše svatební bílé a pastelové hrady, které lze dozdopit květinami, záclonami, světelnými řetězy, z bočních stran třeba fotografiemi, nebo je nechat jent tak, vyniknout. Rozhodně nepodceňujte zábavu na svatbě, máte-li i dostatečný počet dětský hostů, tak skákací hrad může vytvořit i dominantu zábavy.

Bílý skákací nafukovací hrad na vaši svatbu či narozeninovou dětskou oslavu, baby shower nebo dětský piknik. Nově také v nabídce hrady v jemných pastelových odstínech. Objednejte od profesionálů. Vše zajistíme.

Ceny od 5000 do 7500 Kč víkend.*

V nabídnce máme také nově svítící písmena, nápisy a květinové číslice. Hrad můžete dozdobit balónky nebo světelnými řetězy. Vše najdete v sekci vybavení.

*cena pronájmu bez přepravy, osobní odběr nebo rozvoz od 1000 do 4000 Kč po celé ČR.

Rozvoz svatebního hradu a dekorací naší dodávkou

Startovací bod VÝDEJNA ATRAKCÍ
Přeprava do 10 km 1000 Kč
Přeprava do 15 km 1500 Kč
Přeprava do 20 km 2000 Kč
Přeprava do 30 km 2500 Kč
Přeprava do 40 km 3000 Kč
Přeprava nad 40 km řešíme individuálně

S cenou přepravy jste vždy srozuměni předem. Zahrnuje instalaci, práci 2-3 lidí, deinstalaci, manipulaci. Kalkulujeme individuálně, dle počtu atrakcí.

Jste z daleka? Atrakce posíláme přepravní firmou po celé ČR

A jak to funguje? Máte-li svatbu v sobotu, tak hrad doveze přepravní firma srolovaný na paletě se vším potřebným v pátek (skákací hrad i fukar). Cenu nájmu zaplatíte přímo řidiči přepravní firmy, který vám poté atrakci vydá. Instalace i příprava je jednoduchá. Skákací hrad rozrolujete, přivážete fukar k atrakci a poté jen nafouknete. Atrakce jsou nafouknuté od 20 - 60 vteřin. Je to opravdu rychlovka. K dispozici jsme i na telefonu a v případě potřeby rádi poradíme. Po ukončení provozu atrakci vyfouknete, přeložíte, srolujete a umístíte zpět na paletu. Následující pracovní den (pondělí) opět přepravní firma přijede a skákací hrad od vás vyzvedne. O nic se nemusíte starat, přepravu objednáváme, stačí nám pouze vaše doručovací adresa, kontaktní osoba a telefon. Cena přepravy na paletě 4000 Kč.

Máte dotazy? Sem s nimi: