Platbu za pronájem je možné provést třemi způsoby:

  • platba předem převodem na náš bankovní účet
  • platba hotově při vyzvednutí hradu nebo jeho dovozu na vaší zahradu / akci
  • platba dobírkou = cena nájmu, budeme-li zasílat kurýrní službou
  • platba fakturou po akci - pouze pro obce, města, organizace

Pronájem atrakce je na 1 den.

  • Pronájem bez naší obsluhy a bez naší přepravy: možno si přijet i den předem (odpoledne k večeru) a dovézt následující den po akci v ranních či dopoledních hodinách. Individuální domluva!
  • Pronájem s naší obsluhou a dovozem: ráno dovezeme a večer odevezeme. Individuální domluva!

Zavolejte a zeptejte se. Vše vyřešíme, individuální domluva dle vašeho přání.

U nás neplatíte žádnou kauci ani žádné zálohy několik týdnů předem! Platíte pouze za pronájem atrakce a případný dovoz. Jsme firma, která má atrakce ve svém vlastnictví a vše pojištěné. Nezatěžujte se tím, čím nemusíte a užívejte si pouze skákání a radost s dětmi.

Můžete využít našeho dovozového, instalačního a svozového servisu. Cena za tuto službu se pohybuje od 1000 do 3500 Kč v rámci Moravy. S cenu jste vždy předem srozuměni.

Zbytek ČR 4000 Kč. Atrakci doveze kurýrní služba jeden den před vaší akcí na paletě a po ukončení provozu následující pracovní den naloží. Tato dovozová služba je bez instalace.

V případě, že si pro hrad přijedete na naší výdejnu do Příbora, je přeprava, nachystání a obsluha plně ve vaši režiji. Dodáváme manuál, popř. provedeme instruktáž. Příprava je velmi jednoduchá.

Při dodržování provozního řádu atrakci nelze poškodit. Dojde-li k úmyslnému poškození (prořezání nožem, odcizení fukaru) hradí se cena opravy popřípadě chybějícíh částí. Nemusíte se obávat, atrakce máme pojištěné (běžné provozní opotřebení) a disponujeme vlastním servisním oddělením.