Kdo jsme:

jsme rodinná firma z města Příbor (okres Nový Jičín). V roce 2023 jsme oslavili 15. výročí působení na českém trhu s nafukovacími atrakcemi. Zajišťujeme pronájem, prodej, servis a půjčování nafukovacích - zábavních atrakcí. Naše nabídka nafukovacích atrakcí patří k největším v ČR. Jsme AQUAZORBING.CZ s.r.o. a projekt HRADYNAZAHRADY.CZ se specializuje na atrakce i pro širokou veřejnost. V současnoti máme již více než 60 skákacích hradů a nové neustále přibývají. V roce 2023 jsme otevřeli novou půjčovnu svítících písmen, číslic, nápisů a symbolů MOJEPISMENA.CZ

Disponujeme obrovskou nabídkou atrakcí, které přímo vlastníme. Proto dokážeme zajistit bezkonkurenční servis a ceny. Naše atrakce jsou certifikované a akce pojištěné. Nabízíme PROFI nafukovací atrakce převážně evropské výroby. V našem sortimentu naleznete také nabídku atrakcí a dekorací na svatby.

Zakládáme si na perfektní bezpečnosti, proto si pečlivě vybíráme nejen dodavatele hradů, ale i hradní stráž, která se stará o hladký průběh i bezpečí vašich dětí na každé atrakci. 

Atrakce se nám osvědčily jako originální zábava na rodinných oslavách, na každé narozeninové párty, dětských dnech, svatbách, grilování i firemních akcích.

Pro každou z těchto příležitostí máte z čeho vybírat. Vlastníme skákací hrady, nafukovací atrakce, prolézačky, skluzavky, vodní atrakce, aquazorbing, body zorbing, bumperball, vodní fotbaly a mnoho sportovních atrakcí. Tak se do toho pusťte anebo nás kontaktujte. Moc rádi vám pomůžeme s výběrem té správné pecky na vaši akci.

 

Aktuálně z INSTAGRAMU: @hradynazahrady.cz

 

Vyberte si z naší široké nabídky:

Pronajímáme a půjčujeme skákací hrady, nafukovací atrakce, nafukovací prolézačky, skluzavky, vodní atrakce, aquazorbing, body zorbing, sportovní a interaktivní atrakce. Máme tématické atrakce a nafukovací hrady pro všechny příležitosti. Realizujeme dětské dny, firemní akce, family days, branné dny do škol, akce "NESEĎ DOMA" po halách a tělocvičnách v celé ČR, akce "AQUASHOW" v létě i v zimě na bazénech a aquaparcích i mimo ČR. Organizujeme sportovní akce, teambuildingové akce, pronajímáme atrakce pro mateřské a základní školy. Jsme AQUAZORBING.CZ s.r.o.

 

Nejčastěji nás uvidíte v těchto městech:

Ostrava, Frýdek Místek, Opava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Hlučín, Havířov, Třinec, Bruntál, Bohumín, Karviná, Kravaře, Orlová, Bílovec, Krnov, Studénka, Olomouc, Brno, Prostějov, Přerov, Praha, Hranice na Moravě, Hradec nad Moravicí. Zajíždíme do všech koutů České republiky!