Vyberte si z naší široké nabídky více než 50 skákacích hradů. Pronájem bez obsluhy je vhodný na soukromé akce, rodinné oslavy, svatby, tábory. U těchto typů akcí vám instrukce k obsluze předáme.

S přepravou atrakcí máte 2 možnosti:

1) nechejte si hrad dovézt a nainstalovat námi (naše dodávky, nebo skrze přepravní firmu)

2) anebo tak učiňte sami - atrakci si vyzvednete na koupališiti v Příboře. A pak už si jen užívejte společný čas s rodinou a přáteli za zvuků radostného dětského smíchu.

 

Zabezpečíme vám dopravu i instalaci

(zákazníci z Moravy - naše dodávky)

Atrakci k vám přivezeme, nainstalujeme ji a po zábavě ji znovu složíme a odvezeme. Vy s tím nemáte žádné starosti. Prostě nemusíte přemýšlet nad tím, jak to všechno stihnout. My vám s tím pomůžeme. A rádi. Platí pro zákazníky z Moravy (Moravskoslezský kraj, částečně Olomoucký či Zlínský). Přepravu zajišťujeme našimi dodávkami. Zpravidla dovážíme atrakce v pátek odpoledne a svážíme v neděli dopoledne. Celou sobotu máte na skákání.

Startovací bod KOUPALIŠTĚ PŘÍBOR
Přeprava do 15 km 500 Kč
Přeprava do 30 km 1000 Kč
Přeprava od +30 km 1500 Kč
Přeprava nad 40 km řešíme individuálně

 

Jste z daleka? Atrakce posíláme přepravní firmou po celé ČR

A jak to funguje? Máte-li oslavu, akci v sobotu, tak hrad doveze přepravní firma srolovaný na paletě se vším potřebným v pátek (skákací hrad i fukary). Cenu nájmu zaplatíte přímo řidiči přepravní firmy, který vám poté atrakci vydá. Instalace i příprava je jednoduchá. Skákací hrad rozrolujete, přivážete fukar k atrakci a poté jen nafouknete. Atrakce jsou nafouknuté od 20 - 60 vteřin. Je to opravdu rychlovka. K dispozici jsme i na telefonu a v případě potřeby rádi poradíme. Po ukončení provozu atrakci vyfouknete, přeložíte, srolujete a umístíte zpět na paletu. Následující pracovní den opět přepravní firma přijede a skákací hrad od vás vyzvedne. O nic se nemusíte starat, přepravu objednáváme, stačí nám pouze vaše doručovací adresa, kontaktní osoba a telefon. Cena přepravy na paletě 3000 Kč.

 

Anebo si můžete pro atrakci přijet sami

Atrakci si vyzvednete, převezete kam potřebujete, zapojíte a nafouknete. Na konci dne jednoduše vyfouknete, smotáte (jednoduše tak, aby vám šel převést zase k nám) a přivezete nám zpátky na koupaliště. O správné uložení atrakcí pro příští použití už se postaráme sami. Za osobní vyzvednutí a dovoz samozřejmě nic neplatíte. U osobního odběru atrakcí je možné vyzvednutí v pátek v podvečerních hodinách a vrácení v neděli v dopoledních hodinách. Celou sobotu máte na skákání ... 

Všechno je  to jednodušší než se na první pohled zdá. Přesto od nás veškeré instrukce dostanete: ústně při osobním setkání a pro váš klid v duši i do mailu. A kdyby cokoliv, budeme pro vás na telefonu.

 

Cena přepravy atrakcí

K ceně nájmu se připočítá přeprava (0 - 3000 Kč) podle toho, kam hrad potřebujete dovézt, s cenou přepravy jste vždy srozuměni předem:

 

a) Jestli si pro atrakci pojedete sami, doporučujeme vám auto s vozíkem nebo dodávku, u menších atrakcí postačuje kombík. Nebudeme vám účtovat ani korunu navíc.

 • Cena: 0,-Kč

b) Když se vám o převoz, instalaci i sbalení atrakce postaráme my, bude vás to v rámci okresu NJ či FM stát od 500 do 1000,- Kč. Převoz atrakce je zajištěn naší dodávkou.

 • Cena okres NJ + FM: 500,- Kč do 15 km
 • Cena okres NJ + FM: 1000,- Kč do 30 km

 

 

c) V rámci krajů MSK, ZLK, OLK se vám o převoz, instalaci i sbalení atrakce postaráme za cenu od 1.000 do 2500,-Kč. Zajištěno naší dodávkou.

 • Cena MSK: 1000,- Kč do 30km od města Příbor
 • Cena MSK: 1500,- Kč od +30 Km od města Příbor
 • nad 40km řešíme přepravu individuálně

d) Jste z daleka, jížní Čechy, zapádaní Čechy, nebo ze severu? Dopravu vám v rámci ostatních částí ČR zabezpečíme za 3.000,- Kč. Přepravu zajistí přepravní firma, která jezdí po celé ČR.

 • Cena ČR: 3000,- Kč

 

Pusťte se do výběru

anebo se ptejte na cokoli potřebujete. Jsme tu pro vás:

 • Email: aqua-zorbing@seznam.cz
 • Email: aquazorbing@hotmail.com
 • +420 776 069 512
 • +420 776 069 535
 • www.aquazorbing.cz