Vyberte si z naší široké nabídky více než 50 skákacích hradů. Pronájem bez obsluhy je vhodný na soukromé akce, rodinné oslavy, svatby, tábory. U těchto typů akcí vám instrukce k obsluze předáme.

S přepravou atrakcí máte 2 možnosti:

1) osobní odběr atrakcí v Příboře ZDE. Jedná se o nejlevnější variantu pronájmu, TIP odeberte v pátek, dovezte v neděli (platíte za 1 denní pronájem). Přeprava je ve vaší režii. Nemáte vozík? Půjčíme ho také. Cena za vozík - víkend + 800 Kč.

2) rozvoz naší dodávkou (od 1000 do 4000 Kč podle vzdálenosti) nebo přepravní firmou na paletě (4000 Kč oba směry).

 

Zabezpečíme vám dopravu i instalaci

(zákazníci z Moravy - naše dodávky)

Atrakci k vám přivezeme, nainstalujeme ji a po zábavě ji znovu složíme a odvezeme. Vy s tím nemáte žádné starosti. Prostě nemusíte přemýšlet nad tím, jak to všechno stihnout. My vám s tím pomůžeme. A rádi. Platí pro zákazníky z Moravy (Moravskoslezský kraj, částečně Olomoucký či Zlínský). Přepravu zajišťujeme našimi dodávkami. Zpravidla dovážíme atrakce v pátek odpoledne nebo v sobotu ráno a svážíme v neděli dopoledne. Celou sobotu máte na skákání. 

Startovací bod VÝDEJNA ATRAKCÍ
Přeprava do 10 km 1000 Kč
Přeprava do 15 km 1500 Kč
Přeprava do 20 km 2000 Kč
Přeprava do 30 km 2500 Kč
Přeprava do 40 km 3000 Kč
Přeprava nad 40 km řešíme individuálně

S cenou přepravy jste vždy srozuměni předem. Zahrnuje instalaci, práci 2-3 lidí, deinstalaci, manipulaci. Kalkulujeme individuálně, dle počtu atrakcí.

 

Jste z daleka? Atrakce posíláme přepravní firmou po celé ČR

A jak to funguje? Máte-li oslavu, akci v sobotu, tak hrad doveze přepravní firma srolovaný na paletě se vším potřebným v pátek (skákací hrad i fukary). Cenu nájmu zaplatíte přímo řidiči přepravní firmy, který vám poté atrakci vydá. Instalace i příprava je jednoduchá. Skákací hrad rozrolujete, přivážete fukar k atrakci a poté jen nafouknete. Atrakce jsou nafouknuté od 20 - 60 vteřin. Je to opravdu rychlovka. K dispozici jsme i na telefonu a v případě potřeby rádi poradíme. Po ukončení provozu atrakci vyfouknete, přeložíte, srolujete a umístíte zpět na paletu. Následující pracovní den opět přepravní firma přijede a skákací hrad od vás vyzvedne. O nic se nemusíte starat, přepravu objednáváme, stačí nám pouze vaše doručovací adresa, kontaktní osoba a telefon. Cena přepravy na paletě 4000 Kč. U některých atrakcí může být cena až 6500 Kč (2 kusové atrakce = 2 palety).

 

Anebo si můžete pro atrakci přijet sami

Atrakci si vyzvednete, převezete kam potřebujete, zapojíte a nafouknete. Po akci jednoduše vyfouknete, smotáte (jednoduše tak, aby vám šel převést zase k nám) a přivezete nám zpátky na sklad. O správné uložení atrakcí pro příští použití už se postaráme sami. Za osobní vyzvednutí a dovoz samozřejmě nic neplatíte. U osobního odběru atrakcí je možné vyzvednutí v pátek a vrácení v neděli.

Všechno je  to jednodušší než se na první pohled zdá. Přesto od nás veškeré instrukce dostanete: ústně při osobním setkání a pro váš klid v duši i do mailu. A kdyby cokoliv, budeme pro vás na telefonu.

 

Pusťte se do výběru

anebo se ptejte na cokoli potřebujete. Jsme tu pro vás:

  • Email: aqua-zorbing@seznam.cz
  • Email: aquazorbing@hotmail.com
  • +420 776 069 512
  • +420 776 069 535
  • www.aquazorbing.cz